Pokud se Vám u nás líbilo, budeme rádi, když se o své zkušenosti podělíte s ostatními klienty.

Reference

spokojenost veliká, doporučuji

Milé příjemné prostředí a konečně jsem našla cvičení, které je zábavné a komplexní! Díky moc!

masáž+cvičení

Masáže u sl. Martiny jsou vždy neuvěřitelným relaxem a uvolněním, za mě má 1* a musím i pochválit cvičení -zdravá záda, co chodím nemám téměř žádné problémy

Skvělá masáž!

Moc děkuji Martině za naprosto úžasnou a bezkonkurenční masáž konopným olejem, kterou jsem v Em studiu před vánočními svátky absolvovala. Nemá smysl se zde dlouze rozepisovat, slova stejně nedokážou popsat ten pocit absolutního relaxu, uvolnění všech svalů a neuvěřitelné psychické úlevy... to se musí zažít :-)! Martina je zkrátka profík, všem její masáže doporučuji a už teď se těším na další!

maximalní spokojenost

Jedním slovem maximalní spokojenost!!!!

SM system

Ahoj, mám syna 15 let, který má problémy se zády. Moc rychle a nepravidelně roste, díky čemuž dochází k bortění hrudníku , kdy mu hrozilo, že bude mít minimálně na rok krunýř. Začali jsme cvičit s Martinou SM systém, kdy je třeba tomuto cvičení věnovat každý den 15-20 minut, což není tak moc, co pro svoje zdraví udělat. Po 4 měsících nás čekala kontrola a úžasný výsledek, zpraveno o 50 procent. Paní doktorka nevěřila vlastním očím . Takže SM systém doporučuji všem kdo mají problémy se zády a nebo se jen chtějí protáhnout. U nás už cvičí celá rodina.
Díky kontrolám syna v Dětské nemocnici máme výsledky ověřeny i u lékaře.
Takže ještě jednou díky za super hodiny Sm systému.

Masaz

Byla jsem na masazi u Martiny a s masazi jsem byla velice spokojena. Nasla si presne moje bolava mista, ktere mi odblokovala a prijemnym zpusobem uvolnila. Byla to nejlepsi masaz v Brne jakou jsem absolvovala.

Martina je opravdu profesionální masérka!

Vyzkoušel jsem nejdříve masáž lávovými kameny a pak i klasickou. Obě dvě byly perfektní. Doporučuji všem, kteří mají sedavé zaměstnání, a těším se na příště. :-)

jen tak dál!!!

Em studio - velmi přátelské, čisté, útulné a pěkné prostředí, dobré ceny. Skvělí lektoři! A hlavně je to v Líšni :-) Takže super!!!

Cvičení v Em studiu je návykové :)

Před x lety jsem "vymetla" kdejaký aerobik, bodystyling, fitness cvičení, ale postupně mě to přestávalo bavit. Měla jsem většinou pocit, že těm lekcím něco chybí. Buď se neprocvičily důkladně a hlavně rovnoměrně všechny důležité partie, cvičení postrádalo komplexnost, nebo to byla nuda a stereotyp, lektorka/lektor neuměli pořádně "nakopnout" a příjemným způsobem člověka motivovat, nebo chyběl kvalitní strečink na závěr...anebo k smůle všech zúčastněných klimatizace a hezké prostředí. Takže jsem skončila u procházek se psem a plavání, občasného domácího cvičení a protahování, byla-li náhodou vůle silnější než já :). A když už jsem ani nevěřila, že bych se k fitness cvičení ještě kdy vrátila, najednou jsem se díky kamarádce víceméně náhodou ocitla v Em studiu... A už zde zůstala, protože jsem konečně našla vše v jednom. Moc tímto děkuji celému týmu a přeji spoustu dalších spokojených klientů!

Super cvičení

Jsem velice nadšená z přístupu lektorů a z prostředí. Oceňuji také snahu o zavádění nových lekcí a vycházení vstříc klientům. Děkuji a přeji fitku ať se mu i nadále daří.

Přidat nový příspěvek