RNDr. Hana Podhajská, Ph.D.

Nabízím komplexní péči o duši i tělo, která vychází nejen z teoretických základů celostní medicíny, které se již řadu let intenzivně věnuji, ale i z mojí dlouholeté praxe.

Moje profesní cesta začala pregraduálním studiem biologie a chemie na Masarykově univerzitě v Brně, pokračovala postgraduálním studiem buněčné biologie na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, a byla završena dvacetiletým působením na Farmaceutické fakultě téže univerzity.

Souběžně s tím jsem se věnovala i tomu, co se dnes komplexně označuje jako zdravý životní styl. Začala jsem jógou v době svých VŠ studií, a potom postupně tak, jak se u nás staly dostupnými, na to navázaly taiji, qigong a shiatsu. Tyto techniky rozvíjím již řadu let ve škole Jana Pletánka v Pardubicích. V Norman´s Academy Praha jsem absolvovala kurzy cvičitele zdravotní tělesné výchovy, kde jsem se naučila techniky moderní fyzioterapie (práci s HSSP a dechem podle doc. Koláře, cvičení pánevního dna, cviky do kanceláře, měkké techniky). Sestudovala jsem spousty literatury zabývající se zdravou stravou, a některé přístupy si na sobě i relativně dlouhodobě vyzkoušela (dělená strava, krevní skupiny, vegetariánství, jídelníček našich předků).

Toto všechno mě nenásilně a zcela přirozeně přivedlo k celostní medicíně, jejíž principy se odráží v mé práci. Nabízím vysoce individuální péči, která citlivě reflektuje momentální psychický i fyzický stav klienta.

Přijďte, vyzkoušejte, a uvidíte!

Těším se na vás!

KONTAKTY:

telefon: 605 188 008

email: hana1podhajska@gmail.com